Serwis liczarek Katowice

Potrzebujesz szybkiego i efektywnego serwisu liczarek w Katowicach? SixTech to solidna marka gwarantująca najwyższą jakość, niezawodność i precyzję, dzięki której Twój biznes będzie pracować bez przeszkód. Jesteśmy serwisem urządzeń do liczenia pieniędzy, oferującym kompleksową obsługę na każdym etapie – od diagnostyki, po naprawę i konserwację.

Zapraszamy do kontaktu!

Serwisujemy urządzenia w Polsce
i na całym świecie

Dlaczego warto zadbać o regularny serwis?

Regularny serwis to klucz do utrzymania wydajności i niezawodności Twoich liczarek. Dzięki regularnym przeglądom można uniknąć poważniejszych awarii oraz zoptymalizować działanie urządzeń, co przekłada się na płynność pracy Twojego biznesu.

Nasza oferta

  • Naprawa i konserwacja liczarek banknotów i monet.
  • Diagnoza usterek i awarii.
  • Wymiana zużytych lub uszkodzonych części.
  • Aktualizacje oprogramowania.
  • Profesjonalne czyszczenie i konserwacja.

Twoje korzyści

Wybierając serwis liczarek Sixtech, zyskujesz pewność, że Twoje urządzenie będzie działać sprawnie, a ewentualne problemy zostaną szybko zdiagnozowane i usunięte. Ponadto, jako dystrybutor Giesecke+Devrient, oferujemy Ci najlepsze liczarki do banknotów i sortery do banknotów na rynku.

Niezależnie czy potrzebujesz serwisu bieżącego, czy pilnej interwencji, jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc. Oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu liczarek w Katowicach, skontaktuj się z nami! Nasz zespół ekspertów jest gotowy, by sprostać Twoim potrzebom i zagwarantować pełną satysfakcję z naszych usług.

Nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię pytania?

Nic straconego!
Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz lub zadzwoń.
Z przyjemnością porozmawiamy.

Zapraszamy do kontaktu